اسامی نمایندگان مجلس دهم

اسامی نمایندگان مجلس دهم

فهرست نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی که انتخابات دور اول آن در ۷ اسفند ۱۳۹۴ و دور دوم آن در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شد. تعداد نمایندگان مدنظر این دوره ۲۹۰ نفر است. اسامی کل نمایندگان این دوره از قرار فهرست زیر است:

دیف حوزه انتخابیه نماینده مجلس نهم پیروز انتخابات مجلس دهم گرایش (غیر رسمی)
1- اردستان احمد بخشایش اردستانی سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا
2- فردوس، طبس، بشرویه و سرایان محمدعلی عبدالله زاده محمدرضا امیرحسنخانی اصولگرا
3- دامغان عبدالرحمان رستمیان اسماعیل حسن بیگی مستقل
4- شاهرود کاظم جلالی سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا
5- لردگان محمدجلیل سرقلعه محمد خالدی اصلاح‌طلب
6- گرمسار غلامرضا کاتب غلامرضا کاتب مستقل
7- مبارکه علی ایران‌پور زهرا سعیدی مستقل
8- نطنز محمد فیروزی مرتضی صفاری نطنزی اصولگرا
9- نائین و خور و بیابانک سیدحمیدرضا طباطبائی عباسعلی پوربافرانی مستقل
10- دشت آزادگان و هویزه ناصر صالحی‌نصب قاسم ساعدی اصولگرا
11- الیگودرز محمدتقی توکلی محمد خدابخشی اصولگرا
12- فریمان و سرخس احمد سجادی احسان قاضی زاده اصولگرا
13- نجف‌آباد و تیران ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصولگرا
14- نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده عبدالکریم حسین‌زاده اصولگرا
15- بیرجند، درمیان و خوسف سید محمدباقر عبادی سید محمد باقر عبادی اصولگرا
16- سلسله و دلفان حجت‌الله خدایی سوری علی رستمیان مستقل
17- سبزوار محمدرضا محسنی ثانی حسین مقصودی مستقل
18- سبزوار رمضانعلی سبحانی‌فر رمضانعلی سبحانی‌فر اصولگرا
19- اردکان محمدرضا تابش محمدرضا تابش اصلاح طلب
20- شاهین‌شهر و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی حسینعلی حاجی دلیگانی اصولگرا
21- مشهد سید هاشم بنی هاشمی رضا شیران خراسانی اصولگرا
22- علی‌آباد کتول رحمت‌الله نوروزی اسدالله قره خانی اصولگرا
23- کلیبر و هوراند ارسلان فتحی‌پور وی‌الله قلی زاده اصولگرا
24- رامیان و آزادشهر رضا صابری علیرضا ابراهیمی اصولگرا
25- سمنان علیرضا خسروی احمد همتی اصلاح‌طلب
26- نهبندان و سربیشه مراد هاشمی زهی نظر افضلی اصولگرا
27- گنبدکاووس سلیمان عباسی قره‌جه طیار اصلاح‌طلب
28- قاین و زیرکوه جواد هروی فرهاد فلاحتی اصولگرا
29- بوکان محمدقسیم عثمانی محمد قسیم عثمانی اصلاح طلب
30- گناباد و بجستان محمد رجایی حمید بنایی اصولگرا
31- خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی اصولگرا
32- قم احمد امیرآبادی احمد امیرآبادی اصولگرا
33- آستانه‌اشرفیه محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی اصولگرا
34- تالش، رضوان‌شهر و ماسال محمود شکری محمود شکری اصولگرا
35- بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار محمدعلی پورمختار اصولگرا
36- اقلید الیاس طاهری سیدحسن افضلی اصلاح طلب
37- بیجار سیدمحمد بیاتیان حمدالله کریمی مستقل
38- قروه و دهگلان حامد قادرمرزی علی‌محمد مرادی مستقل
39- خرمشهر عبدالله سامری عبدالله سامری اصولگرا
40- گرمی میرقسمت موسوی سیدحمایت میرزاده اصلاح طلب
41- سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیلگری اصولگرا
42- تویسرکان کاظم سلیمی (اولین نماینده ورودی) محمدمهدی مفتح اصولگرا
43- شهربابک حسین فتاحی علی اسدی اصلاح طلب
44- شیروان عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی اصولگرا
45- اسفراین هادی قوامی هادی قوامی اصلاح طلب
46- فاروج و قوچان هادی شوشتری هادی شوشتری اصولگرا
47- شوش سیدراضی نوری سیدراضی نوری اصولگرا
48- قم علی لاریجانی علی لاریجانی اصولگرا
49- قم محمدرضا آشتیانی مجتبی ذوالنور اصولگرا
50- ملکان شهروز افخمی سلمان خدادادی اعتدال‌گرا
51 نیشابور حسین سبحانی‌نیا حمید گرمابی اصلاح‌طلب
52- نیشابور علی مروی هاجر چنارانی اصولگرا
53- تربت جام و تایباد غلامرضا اسداللهی جلیل رحیمی جهان آبادی اصلاح‌طلب
54- کاشمر محمدرضا اسماعیل نیا بهروز بنیادی اصلاح‌طلب
55- اسدآباد بهروز نعمتی اکبر رنجبرزاده اصولگرا
56- ملایر علی‌نعمت چاردولی محمد کاظمی اصلاح‌طلب
57- بناب محمد باقری بناب ضیاءالله اعزازی اصولگرا
58- لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور جمشید جعفرپور اصولگرا
59- دزفول عباس پاپی‌زاده پالنگان عباس پاپی‌زاده پالنگان اصولگرا
60- رامهرمز و رامشیر شمس‌الله بهمنی اقبال محمدیان اصولگرا
61- ورزقان دهقان الله‌وردی رضا علیزاده اصولگرا
62- کاشان عباسعلی منصوری سید جواد ساداتی‌نژاد اصولگرا
63- دشتی و تنگستان محمدمهدی پورفاطمی سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا
64- زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی حسین امیری‌خامکانی اصلاح طلب
65- خمینی‌شهر محسن صرامی سیدجواد ابطحی اصولگرا
66- گلپایگان و خوانسار سیدمحمدحسین میرمحمدی علی بختیار اصلاح‌طلب
67- لنجان مجید منصوری محسن کوهکن اصولگرا
68- صومعه‌سرا حمیدرضا خصوصی سید کاظم دلخوش اباتری مستقل
69- قزوین، البرز و آبیک داود محمدی داود محمدی مستقل-اعتدالگرا
70- قزوین، البرز و آبیک مرتضی حسینی سیده حمیده زرآبادی اصلاح‌طلب
71- بوئین زهرا روح‌الله جانی عباسپور روح‌الله بابایی صالح اصلاح‌طلب
72- تاکستان رجب رحمانی بهمن طاهرخانی اصلاح‌طلب
73- ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد مفید کیایی‌نژاد محمود بهمنی اصولگرا
74- بابل علی‌اکبر ناصری علی نجفی خوشرودی اعتدالگرا
75- تفت و میبد سیدجلال یحیی‌زاده (مرحوم) کمال دهقانی فیروزآبادی اصلاح‌طلب
76- آستارا صفر نعیمی‌زر ولی داداشی مستقل
77- میانه محمدعلی مددی فردین فرمند اصلاح‌طلب
78- میانه سیدبهلول حسینی یعقوب شیویاری اصولگرا
79- اردبیل منصور حقیقت‌پور صدیف بدری اصولگرا
80- اردبیل کمال‌الدین پیرمؤذن رضا کریمی اصلاح‌طلب
81- اراک، کمیجان و خنداب عباس رجایی علی‌اکبر کریمی اصولگرا
82- تفرش، آشتیان و فراهان کاظم سپاسی محمد حسینی مستقل
83- زاهدان ناصر کاشانی علیم یارمحمدی اصلاح‌طلب
84- زاهدان حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری اصولگرا
85- سپیدان عنایت الله هاشمی سید علاء الدین خادم اصلاح‌طلب
86- لاهیجان و سیاهکل ابوذر ندیمی ذبیح الله نیک فر اصولگرا
87- رودسر املش محمدمهدی رهبری اسدالله عباسی اصولگرا
88- سقز و بانه محسن بیگلدی محسن بیگدلی اعتدال‌گرا
89- کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی محمد رضا پورابراهیمی اصولگرا
90- کرمان و راور محمدمهدی زاهدی محمد مهدی زاهدی اصولگرا
91- رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الله شریعت نژاد شمس‌الله شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب
92- بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی ابوالقاسم جراره حسین هاشمی تختی نژاد اصولگرا
93- بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی منصور آرامی احمد مرادی اصولگرا
94- بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی اصولگرا
95- میناب، جاسک و سیریک سیدعبدالکریم هاشمی سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب
96- نکا، بهشهر و گلوگاه احمدعلی مقیمی علی‌‌محمد شاعری اصولگرا
97- نور و محمودآباد عبدالوحید فیاضی علی اسماعیلی ‌اصلاح‌طلب
98- مشکین شهر یونس اسدی ولی ملکی مستقل
99- خلخال و کوثر جلیل جعفری بنه بشیر خالقی اصولگرا
100- بابلسر و فریدونکنار مقداد نجف‌نژاد ولی‌الله نانواکناری اصولگرا
101- فلاورجان سید ناصر موسوی‌لارگانی سید ناصر موسوی‌لارگانی اصولگرا
102- همدان ابراهیم کارخانه‌ حمیدرضا حاجی بابایی اصولگرا
103- آمل عزت‌الله یوسفیان ملا عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا
104- نوشهر، چالوس و کلاردشت قاسم احمدی لاشکی قاسم احمدی‌لاشکی اصولگرا
105- بستان آباد غلامرضا نوذری محمد وحدتی هلان مستقل
106- بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی حبیب الله نیکزاده پناه اصلاح‌طلب
107- شهرکرد سیدسعید زمانیان اردشیر نوریان اصلاح‌طلب
108- فریدن و فریدون‌شهر اصولگرا اکبر ترکی اصولگرا
109- کرج عزیز اکبریان عزیز اکبریان اصولگرا
110- کرج محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند اصولگرا
111- کوهدشت الله‌یار ملکشاهی الله‌یار ملکشاهی اصولگرا
112- پلدختر علی کائیدی سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا
113- تبریز مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان اصلاح طلب
114- تبریز میرهادی قره‌سید احمد علیرضابیگی اصولگرا
115- شیراز سید‌حسین ذوالانوار مسعود رضایی اصلاح‌طلب
116- خوی مؤید حسینی‌صدر سیدتقی کبیری اصولگرا
117- لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی اصلاح‌طلب
118- لامرد و مهر سیدموسی موسوی سیدمحسن علوی اعتدالگرا
119- قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب سیدفتح‌الله حسینی فرهاد تجری اصولگرا
120- مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی اصولگرا
121- یزد سید ابوالفضل موسوی سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب
122- شوشتر و گتوند سیدمحمد سادات ابراهیمی سهراب گیلانی اصولگرا
123- بجنورد، مانه و سملقان موسی‌الرضا ثروتی علی اکبری اصلاح‌طلب
124- بجنورد، مانه و سملقان قاسم جعفری علی قربانی اصلاح‌طلب
125- خاش حمیدرضا پشنگ علی کرد اصولگرا
126- ایرانشهر، فنوج و دلگان سعید اربابی محمد نعیم امینی‌فرد (مستقل)
127- سراوان هدایت الله میرمرادزهی محمد باسط‌ درازه‌ای مستقل
128- چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند یعقوب جدگال عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا
129- زابل و زهک سیدباقر حسینی حبیب‌الله دهمرده اصولگرا
130- زابل و زهک حلیمه عالی احمدعلی کیخا اصلاح‌طلب
131- کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سیدعلی بزرگواری عدل هاشمی‌پور اصولگرا
132- جهرم محمدرضا رضایی محمدرضا رضایی اصولگرا
133- پیرانشهر و سردشت رسول خضری رسول خضری مستقل
134- مهاباد عثمان احمدی جلال محمودزاده مستقل
135- بویراحمد و دنا غلام محمد زارعی غلام محمد زارعی اصلاح‌طلب
136- رشت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی اصلاح‌طلب
137- ساری و میاندورود سیدرمضان شجاعی کیاسری علی اصغر یوسف نژاد اصلاح‌طلب
138- ساری و میاندورود محمد دامادی محمد دامادی اصلاح‌طلب
139- مشهد امیرحسین‌قاضی‌زاده امیرحسین‌قاضی‌زاده اصولگرا
140- مشهد نصرالله پژمان‌فر نصرالله پژمان‌فر اصولگرا
141- مشهد حسین‌زاده‌بحرینی حسین‌زاده‌بحرینی اصولگرا
142- همدان و فامنین امیر خجسته امیر خجسته اصولگرا
143- شادگان عبدالله تمیمی مجید ناصری نژاد اصولگرا
144- گچساران غلامرضا تاجگردون غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب
145- بوشهر، گناوه، دیلم عبدالکریم جمیری عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب
146- دشتستان سیدمهدی موسوی‌نژاد محمدباقر سعادت اعتدال‌گرا
147- شیراز ضرغام صادقی بهرام پارسایی اصلاح طلب
148- شیراز احمدرضا دستغیب فرج الله رجبی اصلاح طلب
149- انزلی حسن خسته‌بند حسن خسته‌بند اصولگرا
150- پاوه نعمت منوچهری شهاب نادری اصولگرا
151- کرمانشاه محمد رزم سید قاسم جاسمی اصولگرا
152- کرمانشاه عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری اصولگرا
153- آبادان جواد سعدون‌زاده عامر کعبی مستقل
154- آبادان محمدسعید انصاری جلیل مختار مستقل
155- کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی سکینه الماسی اعتدال‌گرا
156 رفسنجان و انار حسین آذین احمد انارکی محمدی اصلاح‌طلب
157- هشترود غلامحسین شیری سیدحمزه امینی مستقل
158- درگز حسین محمدزاده عبدالله حاتمیان اصلاح‌طلب
159- قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار سیدهادی حسینی عبدالله رضیان اصلاح‌طلب
160- نهاوند مهدی سنائی(سفیر ایران در مسکو) حسن بهرام‎نیا اصولگرا
161- پاکدشت فرهاد بشیری محمد قمی اصلاح‌طلب
162- اسلام آباد غرب و دالاهو علی جلیلیان حشمت الله فلاحت پیشه اصولگرا
163- کنگاور، صحنه و هریسن وحید احمدی حسن سلیمانی اصولگرا
164- فیروزآباد، فراشبند و قیر نادر فریدونی کوروش کرم‌پور حقیقی اصلاح‌طلب
165- فومن و شفت ناصر عاشوری محمد مهدی افتخاری اصلاح طلب
166- سروستان و خرامه کوار داریوش اسماعیلی داریوش اسمعیلی اصولگرا
167- جیرفت و عنبرآباد فرج‌الله عارفی یحیی کمالی‌پور اعتدال‌گرا
168- فسا محمدحسین دوگانی محمدجواد جمالی نوبندگانی اصولگرا
169- کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج و فاریاب محمدرضا امیری احمد حمزه اصلاح‌طلب
170- آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع رحیم زارع اصولگرا
171- کازرون شاهین محمدصادقی حسین رضازاده مستقل
172- ارومیه نادر قاضی‌پور نادر قاضی‌پور اصولگرا
173- ورامین، پیشوا و قرچک سید حسین نقوی حسینی سید حسین نقوی حسینی اصولگرا
174- بافت راور و ارزوئیه علیرضا منظری توکلی علی بختیاری اصلاح‌طلب
175- سنندج ،دیواندره و کامیاران سالار مرادی _ سید احسن علوی
(هر 2 نماینده به دور دوم رفتند)
سید مهدی فرشادان مستقل
176- محلات و دلیجان علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی اصولگرا
177- چناران و بینالود محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر اصولگرا
178- اصفهان حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصولگرا
179- اصفهان حسن کامران ناهید تاج الدین اصلاح طلب
180- اصفهان نیره اخوان مینو خالقی اصلاح طلب
181- اصفهان عباس مقتدایی حیدرعلی عابدی اصلاح طلب
182- اصفهان احمد سالک کاشانی احمد سالک کاشانی اصولگرا
183- ماهنشان و ایجرود رضا عبداللهی مستقل سید مرتضی خاتمی مستقل
184- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامعلی حداد عادل محمدرضا عارف اصلاح طلب
185- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی مطهری علی مطهری اصلاح طلب
186- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس لاله افتخاری سهیلا جلودارزاده اصلاح طلب
187- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علیرضا محجوب علیرضا محجوب اصلاح طلب
188- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علیرضا زاکانی الیاس حضرتی اصلاح طلب
189- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حسین مظفر کاظم جلالی اصلاح طلب
190- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهرداد بذرپاش محمدرضا بادامچی اصلاح طلب
191- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حسین طلا فریده اولادقباد اصلاح طلب
192- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه آلیا سیدفاطمه حسینی اصلاح طلب
193- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مهدی هاشمی مصطفی کواکبیان اصلاح طلب
194- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس فاطمه رهبر پروانه سلحشوری اصلاح طلب
195- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمد حسن ابوترابی‌فرد ابوالفضل سروش اصلاح طلب
196- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد توکلی علی نوبخت حقیقی اصلاح طلب
197- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس الیاس نادران غلامرضا حیدری اصلاح طلب
198- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مسعود میرکاظمی مهدی شیخ اصلاح طلب
199- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدرضا باهنر فاطمه سعیدی اصلاح طلب
200- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی اصغر زارعی محمدعلی وکیلی اصلاح طلب
201- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حمید رسایی محمود صادقی اصلاح طلب
202- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سیدعلیرضا مرندی بهروز نعمتی اصلاح طلب
203- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی کوچک‌زاده پروانه مافی اصلاح طلب
204- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمود نبویان فاطمه ذوالقدر اصلاح طلب
205- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی محمدجواد فتحی اصلاح طلب
206- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح الله حسینیان طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی اصلاح طلب
207- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمد کوثری سیدفرید موسوی اصلاح طلب
208- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره طبیب زاده محمدرضا نجفی اصلاح طلب
209- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس غلامرضا مصباحی‌مقدم داوود محمدی اصلاح طلب
210- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمد سلیمانی محسن علیجانی زمانی اصلاح طلب
211- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجتبی رحماندوست احمد مازنی اصلاح طلب
212- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حسین نجابت علیرضا رحیمی اصلاح طلب
213- تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیژن نوباوه عبدالرضا هاشم‌زایی اصلاح طلب
214- اندیمشک سیدعیسی دارایی فریدون حسن‌وند اصولگرا
215- کلیمیان مره‌صدق سیامک مره‌صدق مستقل
216- زرتشتیان اسفندیار اختیاری اسفندیار اختیاری مستقل
217- مسیحیان ارمنی جنوب ایران روبرت بیگلریان ژرژیک آبرامیان مستقل
218- مسیحیان آشوری و کلدانی بت‌کلیا یوناتن بت‌کلیا مستقل
219- مسیحیان ارمنی شمال ایران کارن‌خانلری کارن‌خانلری مستقل
220- خمین محمدابراهیم ریاضی ابراهیم رضایی اصولگرا
221- مشهد جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی اصولگرا

درباره نویسنده

28مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 گوزل تبریز. محفوظ است.
gozaltabriz.ir